Станіславська громада
Херсонська область, Херсонський район
Логотип Diia Герб України
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

Загальна середня освіта

Молодіжна рада в нашій громаді!

    В День Молоді, 30 червня 2019 року, сталася дуже символічна подія в нашій громаді! При Станіславській сільській раді було створено Молодіжну раду, до складу якої увійшли 12 молодих людей з с.Станіслав, с.Широка Балка та с.Софіївка. Це активна, розумна, смілива, готова до нових звершень молодь, яка зробила крок для того, щоб покращити свої рідні села. Бажаємо їм, спільно з представниками органів місцевого самоврядування, реалізувати всі ідеї, які спрямовані на розвиток нашої громади. На установчих зборах були обрані голова молодіжної ради – Сербін А.А., заступник – Дрижак В.В., та секретар – Сонько Р.С. Після установчих зборів молоді люди мали можливість позмагатися в квесті “Цілі сталого розвитку” організованого ГО “ГЦ “Нова генерація”(О. Глєбушкіною та Н.Дорофєєвою), в рамках програми «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE), що виконується міжнародною організацією Глобал Комьюнітіз (Global Communities) та фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID). Допомагали їм не менш активні та ініціативні жителі нашої громади Сонько М.М., Кулинич Л.В., Олійник О.М. та Манченко Л.О. Наша місія по створенню молодіжної ради виконана, і особисто я радітиму кожному успіху цих молодих людей, і сподіватимуся, що участь в молодіжній раді створить передумови для їх особистісного, професійного зростання і успішної суспільно-політичної діяльності в нашій громаді.

 

Інспектор відділу освіти, молоді та спорту

О. Волошина

 

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

 


ОГОЛОШЕННЯ
про проведення установчих зборів для формування складу молодіжної ради
при Станіславській сільській раді

Фото без опису

    Установчі збори для формування складу молодіжної ради при Станіславській сільській раді відбудуться 30 червня 2019 року, початок зборів о 10.00 год.

    Відповідальна особа – голова ініціативної групи, Волошина О.Ю., 0663488661, olgavoloshina31@gmail.com

    Місце проведення – зала для засідань Станіславської сільської ради, с.Станіслав, вул. Свободи, 15.

    Формування складу проводиться відповідно до Положення про молодіжну раду при Станіславській сільській раді, погодженого рішенням XVIII сесії VII скликання від 03.05.2019 № 430/757

Порядок проведення установчих зборів:

    Під час проведення установчих зборів, які відкриває уповноважений представник ініціативної групи, з числа кандидатів до нового складу молодіжної ради обирається лічильна комісія, голова, секретар установчих зборів.

    Склад молодіжної ради формується на установчих зборах шляхом рейтингового голосування за кандидатів, які особисто присутні на установчих зборах.

    Кількісний склад молодіжної ради визначається установчими зборами та не може становити більш як 35 осіб.

    Строк повноважень складу молодіжної ради становить два роки.

    Рішення установчих зборів оформляється протоколом, який складається протягом трьох робочих днів з моменту проведення установчих зборів, підписується головою та секретарем установчих зборів і подається сільській раді.

    Сільська рада оприлюднює протокол установчих зборів на власному офіційному веб-сайті та/або в інший прийнятний спосіб протягом трьох робочих днів з моменту його надходження.

Список кандидатів  до участі в установчих зборах для формування складу молодіжної ради при Станіславській сільській раді

 


"Джура-2019"

    Перший етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово - патріотичної гри "Сокіл"("Джура") відбувся 20 травня в нашій громаді. Розпочався захід з урочистої лінійки, після якої учні Станіславського та Широкобалківського закладів освіти  показали свій патріотизм, знання історії українського козацтва, спритність, силу, витривалість, влучність в стрільбі та творчість в ході змагань та конкурсів. Більшу суму перемог у загальнокомандному заліку здобула команда "Нащадки козаків"  (Станіслав), хоча і Широкобалківська "Січ" виявилася достойним суперником, про що свідчить невеликий відрив у результатах між командами. Гарну підготовку обох команд з питань надання першої невідкладної допомоги відмітили судді, які показали потім "Майстер-клас". До обіду команди приготували смачний куліш, а команда "Січ" навіть поділилася рецептом страви і вразила суддів її презентацією. День видався нелегким, але  в той же час цікавим та насиченим для всіх учасників заходу. Команди отримали подарунки, які стануть в нагоді при участі в Грі "Сокіл"("Джура") в наступному році!

Інспектор відділу освіти, молоді та спорту
О.Волошина

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

 


Фото без опису

Заява

Біографічна довідка

Згода на обробку персональних даних

Рекомендаційний лист громадян

Рішення та Положення про Молодіжну раду

 


День відкритих дверей в Стаіславській сільській раді!

    З метою підвищення обізнаності  учнівської молоді щодо  завдань і функцій органів місцевого самоврядування сьогодні було проведено День відкритих дверей в Станіславській сільській раді.Учні мали змогу зустрітися з сільським головою, який провів екскурсію кабінетами ради,та стати свідками того, як депутати затвердили склад ініціативної групи по створенню Молодіжної ради та погодили Положення на сесії. Сподіваємось, що такі заходи допоможуть молоді відчути свою значимість та надихнуть на подальшу участь в житті громади!

Інспектор відділу освіти,
молоді та спорту
О.Волошина

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

 


Акція «Нагодуй птахів взимку» в Станіславській ОТГ

    Педагоги, учні та вихованці закладів освіти разом з батьками своїм прикладом показали що таке милосердя, доброта та щедрість в ході акції «Нагодуй птахів взимку» в Станіславській ОТГ. Акція проводилася протягом лютого 2019 року. Учасникам пропонувалося виготовити годівнички, розвісити їх на території Станіславської ОТГ та підгодувати птахів, для яких зимова пора – це дуже тяжке випробування. Акція проводилася з метою виховання ціннісного ставлення до птахів, проведення просвітницької роботи та практичних дій з охорони та збереження орнітофауни та проходила в три етапи:

І етап - вивчення орнітофауни своєї місцевості, визначення місць, де птахи зустрічаються найчастіше, виготовлення  годівниці та заготівля корму;
ІІ етап - розвішування годівничок, здійснення підгодівлі птахів та спостереження за ними; 
ІІІ етап - підводилися підсумки акції у вигляді бесід, виховних годин тощо.


    Так в Станіславському ЗПЗСО ім.К.Й.Голобородька учні разом з вчителями проводили агітаційні бесіди, які дали неабиякі позитивні результати: кількість годівничок з кожним днем зростала.

    Протягом усього часу проведення акції учасники вели спостереження за птахами, фіксували результати спостережень. Учні разом з педагогами та батьками займалися розвішуванням годівничок в садках, на деревах біля школи, будинків, під наглядом дорослих здійснювали регулярне щоденне підживлення пернатих. На завершальному етапі було проведено захід “Нагодуй пташок взимку», на якому підвели підсумки акції та ще раз наголосили, що пернатим необхідна допомога.

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

    Така ж робота проводилася і в Широкобалківському закладі повної загальної середньої освіти. Діти вивчали орнітофауну своєї місцевості та піклувалися про зимуючих птахів рідного краю.

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

    В Станіславському ЗДО ЦРД «Казка» педагоги та батьки разом з дітьми приготували «смаколики» та розвісили годівнички на території закладу. А старші групи кожного дня слідкували, щоб годівнички не були порожніми і підсипали в них корм.

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

    Упродовж акції в Широкобалківському ЗДО «Світлячок» педагогами було проведено тематичні ігри , бесіди, спостереження за птахами, що прилітають до годівниць, рухливі ігри, заняття, колективну роботу «Ми любимо пташок», розвагу, виставу – етюд «Про що говорили птахи» , вікторину, створено колаж «Допоможемо зимуючим пташкам». На території ясел - садка було встановлено годівнички. Щодня діти, починаючи з групи раннього віку, з задоволенням виходили на прогулянку і поспішали наповнити годівнички їжею для птахів.

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

    Піклування про братів наших менших - благородна справа! Сподіваємось, що наші діти виростуть добрими та чуйними людьми, які завжди піклуватимуться про природу!

 

Інспектор відділу освіти,

молоді та спорту

О.Ю.Волошина


    1 березня в Станіславський ОТГ на базі Станіславського ЗПЗСО пройшов I етап фестивалю виконавської майстерності "Поетичний камертон Ліни Костенко: патріотичні лейтмотиви". Наші талановиті діти змагалися в номінаціях "Читці", "Вокалісти", "Художники".

Жюрі :

  • викладач вокалу Сігарьова Л.В.,
  • викладач художньої школи м.Херсона Мялик І.Ю.,
  • вчителі української мови та літератури Яник Г.П. та Поліщук Т.А.,
  • поетеса с.Широка Балка - Шеремета Світлана Борисівна.

    Це було прекрасне літературно-музичне свято і я, як то кажуть,- " знімаю шляпу" перед нашими талановитими дітьми! Переможцями серед художників стали:

  • III місце - Гурська Анастасія "Портрет Ліни Костенко",
  • II місце - Петрушак Тетяна "А крила має ..",
  • I місце - Кияшко Вікторія "Усе моє,все зветься Україна"

    Переможцями серед вокалістів стали: IIм. дует "Перлина" (Козко Софія та Першин Олена), Iм.- Сальчук Яна. А серед юних декламаторів дуже нелегко було визначити найкращого: всі були достойні перемоги, всі діти добре підготуватися, вивчили дуже великі за обсягом твори, читали натхненно і з душею, багато хто доповнив свій виступ костюмом до образу та музичним супроводом. Отже:

  • III місце зайняла Вилку Юлія з віршем "Мати",
  • II місце посів Куліш Ігор з твором "Мій перший вірш написаний в окопі",
  • I місце заслужено і беззаперечно виборола Васютинська Альона з поезією "Цавет Танем"

    Вітаємо переможців і всіх учасників, які отримають подяки за участь у конкурсі. Переможці конкурсу будуть представляти нашу громаду у II етапі фестивалю 19 березня у м.Херсоні. Хочу відмітити наймолодшу учасницю - Гайдаш Альону, цю маленьку підростаючу зірочку, яка склала достойну конкуренцію старшокласникам. А моя власна симпатія на боці Корвацької Вікторії: дуже сильно,переконливо, з глибоким розумінням прочитано вірш "Чекаю дня, коли собі скажу".Неабияку цікавість викликав вірш "Кольорові миші" у виконанні Супруненко Ілони. Поезія "Доля" у виконанні Матвеєвої Юлії та Петренко Анастасії відобразила долю Ліни Костенко.Перед учасниками фестивалю виступила поетеса Світлана Борисівна, яка подякувала дітям за чудове свято і прекрасну поетичну атмосферу. Вона закликала дітей любити свою батьківщину, не соромитися рідної мови, а всюди і повсякчас говорити нашою прекрасною, мелодійною українською мовою, що буде найбільшим проявом патріотизму. Станіславському ЗПЗСО поетеса подарувала збірку своїх віршів"Сторінки життя гортаю". Дякую всім причетним до організації та проведенні фестивалю!  

Начальник відділу
освіти, молоді та спорту
А.Ю.Потапова

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису


    22 лютого в Станіславський ОТГ відбувся I етап фестивалю "Молодь обирає здоров'я" для учнів закладів загальної середньої освіти. Перемогу здобула команда Широкобалківського ЗПЗСО "Гармонія", трішки по балам обійшовши команду "Подих" Станіславського ЗПЗСО. Приємно, що відгукнулись наші постійні спонсори ТОВ "Еко ленд" і нагородили команди сертифікатами на 200 та 300 грн.

    Тема фестивалю дуже актуальна і важлива - що обирає молодь: здоровий спосіб життя чи модні сучасні шкідливі звички та спокуси? Виступи були і серйозні, і з гумором. Прозвучало багато сумної статистики,що повинно ще раз змусити молодь замислитися над майбутнім. Діти добре підготуватися і всі залишилися задоволеними від фестивалю.Влітку обидві команди матимуть можливість виступати у Скадовську.

Начальник відділу
освіти, молоді та спорту
А.Ю.Потапова

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису
 


Фото без опису

Фото без опису

 


    Учні закладів загальної середньої освіти Станіславської ОТГ долучилися до акції Херсонського обласного військового комісаріату "Дякую захисникам!". Малюнки, поробки, листи та вірші від щирих дитячих сердець вже в дорозі до наших захисників!

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

 


До уваги мешканців Станіславської ОТГ!

Фото без опису

    Запрошуємо прихильників творчості Ліни Костенко взяти участь в V обласному фестивалі виконавської майстерності «Поетичний камертон Ліни Костенко: патріотичні лейтмотиви». Відбірковий етап відбудеться  01.03.2019 року на базі Станіславського ЗПЗСО ім.К.Й.Голобородька. Для участі у фестивалі необхідно подати заявку до відділу освіти, молоді та спорту Станіславської сільської ради не пізніше 18 лютого 2019 року! Фестиваль проводиться у таких категоріях: вокалісти (солісти, групи до 5 осіб); читці; автори віршів; художники. Детальна інформація за телефоном 0663488661.

Інспектор відділу освіти,

молоді та спорту О.Ю.Волошина

Бланк заявки на участь у фестивалі

Положення про проведення щорічного обласного фестивалю виконавської майстерності "Поетичний камертон Ліни Костенко: патріотичні лейтмотиви"

Наказ про проведення I (відбіркового) етапу V обласного фестивалю виконавської майстерності "Поетичний камертон Ліни Костенко: патріотичні лейтмотиви" у 2019 році в Станіславській ОТГ

 


    Вітаємо  Сулімову Соломію, ученицю 4 класу Станіславського ЗПЗСО ім.К.Й.Голобородька, з перемогою в II етапі Міжнародного конкурсу знавців української мови імені Петра Яцика, що проводився між закладами освіти Станіславської громади 24 листопада 2018 року. Соломія братиме участь в обласному етапі конкурсу, а учні, які отримали II та III місця будуть нагороджені грамотами відділу освіти, молоді та спорту Станіславської сільської ради на шкільних лінійках! До  участі в конкурсі були задіяні вчителі з Широкобалківського та Станіславського закладів загальної середньої освіти, які злагоджено, відповідально та об'єктивно перевірили та оцінили роботи. Це Козловська С.І., Деркач О.О., Чуприна С.П., Половюк Л.А..,Яник Г.П.,Поліщук Т.А. та Кавуньова А.А., які працювали на добровільних засадах на користь талановитих дітей нашої громади!

Інспектор відділу освіти, молоді та спорту      

О.Ю.Волошина

Фото без опису

 


Фото без опису

    10 листопада на базі Станіславського ЗПЗСО ім. К.Й.Голобородька було проведено ll етап IX Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка. За результатами конкурсу переможцями стали Яновська Діана, учениця 6-А класу та Хамбир Кіра, учениця 5 класу Широкобалківського ЗПЗСО. Дівчатка спробують свої сили на обласному етапі конкурсу, бажаємо їм успіху! Також повідомляємо, що в Станіславській ОТГ триває ll етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових предметів , які проводяться з метою  виявлення та підтримки обдарованих дітей, які є в нашій громаді.

 


Фото без опису

 


    Департамент загальної середньої та дошкільної освіти Міністерства освіти і науки України повідомляє, що громадська організація «Центр інноваційної освіти «Про світ» за підтримки відділу преси, освіти та культури Посольства США в Україні запрошує вчителів, учнів, батьків, громадських активістів освітнього сектору до участі у 6 тижневому онлайн навчанні за методикою дизайн мислення «Мова і школа: як викладати ефективно». Навчання стосуватиметься трьох ключових тем: нові підходи у вивченні української мови, зміна формату вивчення іноземних мов, вирішення мовних питань національних меншин на шкільному рівні.

    Навчання проходитиме упродовж 6 тижнів з 5 листопада по 16 грудня. Фінальна частина з презентацією власних проектів відбудеться у м. Києві.

    Участь у проекті безкоштовна. Кінцевий термін подання заявок 28 жовтня 2018 року.

    Подати заявку на участь у навчанні можна за посиланням https://goo.gl/forms/wqU87qWlyTWCkzNd2

    Довідки за тел. +380503595551 або за ел. адресою: prosvitcenter@gmail.com

    З документом можна ознайомитися за посиланням

 


    Незабаром перше вересня, новий навчальний рік, і вся країна готується до цього, як ніколи, бо, попереду, як частина грандіозної реформи - нова українська школа (НУШ). Нам пощастило стати не тільки свідками, а й учасниками довготермінової освітньої реформи, де головним буде зміна якості освіти на краще, впровадження нових технологій та методів викладання, зміна статусу вчителя, зміна структури та змісту освіти. Які ми отримаємо результати, покаже майбутнє, а наразі - вирішуємопитання з підготовки навчальних закладів до нового навчального року. Ось як готується до НУШ Станіславська громада: за виділені державою кошти та за співфінансування з бюджету сільської ради Відділом освіти вже придбано для 82 першачків одномісні парти та стільчики за вимогами НУШ

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

 

    Для вчителів, що будуть викладати в перших класах, придбано ноутбуки

Фото без опису

 

    В кожен з перших класів придбані ламінатори з витратними матеріалами

Фото без опису

 

   Також, в кожен клас придбано БФП(багатофункціональний пристрій:копір, сканер,принтер)

Фото без опису

    

    Сподіваємось, що ці придбання допоможуть в роботі педагогам, а процес навчання зроблять цікавим та захоплюючим.

Начальник відділу освіти, молоді та спорту

Потапова А.Ю.

 


    Відділ освіти, молоді та спорту Станіславської сільської ради підбиває підсумки конкурсу на кращий твір - роздум "Якою я бачу свою громаду в найближчому майбутньому", який було проведено між учнями 9-11 класів закладів повної загальної середньої освіти нашої громади, за підтримки Станіславського сільського голови, з метою виявлення та надання підтримки обдарованій молоді, заохочення її творчого, інтелектуального потенціалу; виховання у молоді патріотичних і демократичних цінностей; залучення учнів до обговорення проблемних питань щодо майбутнього громади.

    Переможцями стали учні, які набрали найбільшу кількість балів за свою роботу, згідно критеріїв оцінювання вказаних у Положенні про конкурс. Перше місце отримала учениця 11 класу Широкобалківського ЗПЗСО Завещана Катерина, робота якої набрала 91 бал, друге місце з результатом у 79 балів розділили між собою Васютинська Альона - учениця 10 класу Станіславського ЗПЗСО ім. К.Й. Голобородька та Вашина Аміна - учениця 10 класу Широкобалківського ЗПЗСО. Третє місце отримав учень 11 класу Станіславського ЗПЗСО ім. К.Й. Голобородька- Кавун Данило, робота якого була оцінена у 72 бали.

    Другим етапом конкурсу було проведення " Круглого столу", який відбувся 8 травня в приміщенні Станіславської сільської ради за участю сільського голови, представників відділу освіти, молоді та спорту та учнів - учасників конкурсу.

 

Фото без опису

    За круглим столом обговорювалися питання, які турбують учнівську молодь, а саме: уявлення учнів щодо лідерів громади, залучення молоді в процес розвитку громади, думки учнів про опорну школу, пропозиції щодо "зеленого туризму" та проблеми благоустрою в громаді.

    По завершенню засідання було нагороджено переможців конкурсу.

Фото без опису

    Вітаємо переможців! Висловлюємо подяку за участь у конкурсі Асуковій Тетяні та Семенченко Дарії! Та пропонуємо всім небайдужим долучатися до підтримки обдарованої молоді нашої громади! З ідеями та пропозиціями звертайтеся у відділ освіти, молоді та спорту Станіславської сільської ради.

    З творами переможців можна ознайомитися за наступними посиланнями:

    I місце - Завещана Катерина

    II місце- Васютинська Альона

    II місце - Вашина Аміна

    III місце- Кавун Данило


 

Потреба закладів загальної середньої освіти в підручниках для 1 класу на 2018-2019 н.р.

 


 

Узагальнені результати вибору


електронних версій оригінал-макетів підручників для 10 класу закладів загальної
середньої освіти, поданих на конкурсний відбір проектів підручників для 5 та 10
класів закладів загальної середньої освіти


Назва органу управління освіти: Відділ освіти, молоді та спорту Станіславської сільської ради Херсонської області
Область: Херсонська область
Код ЄДРПОУ: 04401492


1. «Інформатика (рівень стандарту)» підручник для 10 (11) класу закладів загальної середньої освіти
авт.: Морзе Н. В., Барна О. В. - 30 прим.


2. «Інформатика (рівень стандарту)» підручник для 10 (11) класу закладів загальної середньої освіти
авт.: Ривкінд Й. Я., Лисенко Т. І., Чернікова Л. А., Шакотько В. В. - 21 прим.


3. «Історія України (профільний рівень)» підручник для 10 класу закладів загальної середньої освіти
авт.: Власов В. С., Кульчицький С. В. - 21 прим.


4. «Історія України (рівень стандарту)» підручник для 10 класу закладів загальної середньої освіти
авт.: Бурнейко І.О., Хлібовська Г.М., Крижановська М.Є., Наумчук О. В. - 30 прим.


5. «Алгебра і початки аналізу (профільний рівень)» підручник для 10 класу закладів загальної середньої освіти
авт.: Мерзляк А. Г., Номіровський Д. А., Полонський В. Б., Якір М. С. - 21 прим.


6. «Англійська мова (10-й рік навчання, рівень стандарту)» підручник для 10 класу закладів загальної середньої освіти
авт.: Карпюк О. Д. - 51 прим.


7. «Біологія і екологія (профільний рівень)» підручник для 10 класу закладів загальної середньої освіти
авт.: Задорожний К. М., Утєвська О. М. - 21 прим.


8. «Біологія і екологія (рівень стандарту)» підручник для 10 класу закладів загальної середньої освіти
авт.: Остапченко Л.І., Балан П. Г., Компанець Т. А., Рушковський С. Р. - 30 прим.


9. «Всесвітня історія (профільний рівень)» підручник для 10 класу закладів загальної середньої освіти
авт.: Гісем О. В., Мартинюк О. О. - 21 прим.

10. «Всесвітня історія (рівень стандарту)» підручник для 10 класу закладів загальної середньої освіти
авт.: Гісем О. В., Мартинюк О. О. - 30 прим.


11. «Географія (рівень стандарту)» підручник для 10 класу закладів загальної середньої освіти
авт.: Довгань Г.Д., Стадник О.Г., - 21 прим.


12. «Географія (рівень стандарту)» підручник для 10 класу закладів загальної середньої освіти
авт.: Масляк П.О., Капіруліна С.Л., Бродовська О. Г. - 30 прим.


13. «Геометрія (профільний рівень)» підручник для 10 класу закладів загальної середньої освіти
авт.: Мерзляк А. Г., Номіровський Д. А., Полонський В. Б., Якір М. С. - 21 прим.


14. «Громадянська освіта (інтегрований курс, рівень стандарту)» підручник для 10 класу закладів загальної середньої освіти
авт.: Бакка Т. В., Марголіна Л. В., Мелещенко Т. В. - 30 прим.


15. «Громадянська освіта (інтегрований курс, рівень стандарту)» підручник для 10 класу закладів загальної середньої освіти
авт.: Гісем О. О., Мартинюк О. О. - 21 прим.


16. «Зарубіжна література (рівень стандарту)» підручник для 10 класу закладів загальної середньої освіти
авт.: Ніколенко О. М., Орлова О. В., Ковальова Л. Л. - 30 прим.


17. «Зарубіжна література (рівень стандарту)» підручник для 10 класу закладів загальної середньої освіти
авт.: Паращич В.В., Фефілова Г.Є., Коновалова М.В. - 21 прим.


18. «Захист Вітчизни (рівень стандар-ту, «Основи медичних знань»)» підручник для 10 класу закладів загальної середньої освіти
авт.: Лелека В. М., Бахтін А. М., Винограденко Е.В. - 31 прим.


19. «Захист Вітчизни (рівень стандарту)» підручник для 10 класу закладів загальної середньої освіти
авт.: Гнатюк М. Р. - 20 прим.


20. «Захист Вітчизни (рівень стандарту)» підручник для 10 класу закладів загальної середньої освіти
авт.: Хараху С.О., Павлов В.Б., Дзюба І.І., Саганчі Є.Д. - 10 прим.


21. «Математика (алгебра і початки аналізу та геометрія, рівень стандарту)» підручник для 10 класу закладів загальної середньої освіти
авт.: Мерзляк А. Г., Номіровський Д. А., Полонський В. Б., Якір М. С. - 30 прим.


22. «Мистецтво (рівень стандарту, профільний рівень)» підручник для 10 (11) класу закладів загальної середньої освітиавт.: Масол Л. М. - 21 прим.


23. «Мистецтво (рівень стандарту, профільний рівень)» підручник для 10 (11) класу закладів загальної середньої освіти
авт.: Назаренко Н.В., Чен Н.В., Севастьянова Д.О. - 30 прим.


24. «Технології (рівень стандарту)» підручник для 10 (11) класу закладів загальної середньої освіти
авт.: Ходзицька І. Ю., Боринець Н. І., Гащак В. М., Горобець О. В., Даниліна Е. М., Крімер
В. В. Лапінський В. В., Малєєва І. В., Медвідь О. Ю., Павич Н. М., Палій Ю. В.,
Пархоменко О.М., Пасічна Т.С., Приходько Ю.М., Рак Л. М. - 51 прим.


25. «Українська література (рівень стандарту)» підручник для 10 класу закладів загальної середньої освіти
авт.: Авраменко О. М., Пахаренко В. І. - 51 прим.


26. «Українська мова (рівень стандарту)» підручник для 10 класу закладів загальної середньої освіти
авт.: Авраменко О. М. - 51 прим.


27. «Фізика (рівень стандарту, за навчальною програмою авторського колективу під керівництвом Локтєва В.М.)» підручник для 10 класу закладів загальної середньої освіти
авт.: Бар’яхтар В. Г., Довгий С. О., Божинова Ф. Я., Кірюхіна О. О., за редакцією
Бар’яхтар В. Г., Довгого С. О., - 21 прим.


28. «Фізика і астрономія (профільний рівень, за навчальною програмою авторського колективу під керівництвом Ляшенка О.І.)» підручник для 10 класу закладів загальної середньої освіти
авт.: Засєкіна Т. М., Засєкін Д. О. - 30 прим.


29. «Хімія (профільний рівень)» підручник для 10 класу закладів загальної середньої освіти
авт.: Величко Л. П. - 21 прим.


30. «Хімія (рівень стандарту)» підручник для 10 класу закладів загальної середньої освіти
авт.: Попель П. П., Крикля Л. С. - 30 прим.

 

ПІБ Керівника: Потапова А. Ю.
 

    У переліку зазначаються назви підручників, яким за результатами І етапу конкурсного відбору проектів підручників для 5 та 10 класів закладів загальної середньої освіти, пропонується надати гриф «Рекомендовано Міністерством освіти і науки
України».


 

Узагальнені результати вибору


електронних версій оригінал-макетів підручників для 5 класу закладів загальної
середньої освіти, поданих на конкурсний відбір проектів підручників для 5 та 10
класів закладів загальної середньої освіти


Назва органу управління освіти: Відділ освіти, молоді та спорту Станіславської сільської ради Херсонської області
Область: Херсонська область
Код ЄДРПОУ: 04401492


1. «Інформатика» підручник для 5 класу закладів загальної середньої освіти
авт.: Морзе Н. В., Вембер В. П., Барна О. В., Кузьмінська О. Г. - 38 прим.


2. «Вступ до історії» підручник для 5 класу закладів загальної середньої освіти
авт.: Щупак І.Я., Піскарьова І.О., Бурлака О.В. - 38 прим.


ПІБ Керівника: Потапова А. Ю.

    У переліку зазначаються назви підручників, яким за результатами І етапу конкурсного відбору проектів підручників для 5 та 10 класів закладів загальної середньої освіти, пропонується надати гриф «Рекомендовано Міністерством освіти і науки
України».


 

Узагальнені результати вибору

електронних версій оригінал-макетів підручників для 1 класу закладів загальної
середньої освіти, поданих на конкурсний відбір проектів підручників для 1 класів
закладів загальної середньої освіти

 

Назва органу управління освіти: Відділ освіти, молоді та спорту Станіславської сільської
ради Херсонської області
Область: Херсонська область
Код ЄДРПОУ: 41993716


1. «Англійська мова» підручник для 1 класу закладів загальної середньої освіти (з
аудіосупроводом) авт.: Будна Т. Б. - 35 прим.


2. «Англійська мова» підручник для 1 класу закладів загальної середньої освіти (з
аудіосупроводом) авт.: Г. Кантрі, Павлюс М. А. - 47 прим.


3. «Математика» підручник для 1 класу закладів загальної середньої освіти
авт.: Гісь О. М., Філяк. І. В. - 47 прим.


4. «Математика» підручник для 1 класу закладів загальної середньої освіти
авт.: Кияновський А. О., Новікова Т. Г. - 35 прим.


5. «Мистецтво» підручник інтегрованого курсу для 1 класу закладів загальної середньої
освіти, авт.: Рубля Т. Є., Щеглова Т. Л., Мед І. Л. - 82 прим.


6. «Українська мова. Буквар» підручник для 1 класу закладів загальної середньої освіти (у
2-х частинах) авт.: Большакова І. О., Пристінська М. С. - 82 прим.


7. «Я досліджую світ» підручник інтегрованого курсу для 1 класу закладів загальної
середньої освіти (у 2-х частинах) авт.: Андрусенко І.В., Котелянець Н.В., Агєєва О.В. - 35 прим.


8. «Я досліджую світ» підручник інтегрованого курсу для 1 класу закладів загальної
середньої освіти (у 2-х частинах) авт.: Большакова І. О., Пристінська М. С. - 47 прим.

ПІБ Керівника: Потапова А. Ю.

    У переліку зазначаються назви підручників, яким за результатами І етапу
конкурсного відбору проектів підручників для 1 класів закладів загальної середньої освіти, 
пропонується надати гриф «Рекомендовано Міністерством освіти і науки України».


 

МОН інформує:

Фото без опису


 

Шановні батьки!

    Головне управління Держпродспоживслужби в Херсонській області інформує щодо організації літнього відпочинку.

    При замовленні путівок до початку оздоровчого сезону обов’язково з’ясувати повну назву суб’єкта господарювання, його юридичну адресу та фактичну  адресу надання послуг з відпочинку (оздоровлення), а також пересвідчитися, що даний заклад внесено до Державного реєстру дитячих закладів оздоровлення та відпочинку.

    Перед поселенням у заклад відпочинку (оздоровлення) зажадати від адміністрації закладу заповнений, дійсний, цьогорічний, скріплений печаткою «Акт прийняття дитячого оздоровчого табору» за формою 318/о, або отримати інформацію про його наявність на офіційному веб-сайті Головного управління Держпродспоживслужби в Херсонській області. Тільки в цьому випадку можна бути впевненими, що матеріально-технічна база закладу відповідає санітарно-гігієнічним нормам для організації оздоровлення дітей, весь персонал пройшов медогляд, має всі необхідні щеплення, на території закладу проведені заходи профілактичної дезінфекції, тощо.

    Для запобігання виникнення харчових та нехарчових отруєнь у дітей:

-    при відвідуванні дитини в оздоровчому закладі не слід привозити і залишати дітям швидкопсувні продукти;

-    поясніть дитині, чому не можна купувати продукти на стихійних ринках, «з рук» у торговців на пляжах.

-    простежте, щоб у дитини старшого віку в сумці не виявилося сигарет, спиртних напоїв та інших заборонених речовин.


 

Всеукраїнський конкурс плаката «Я – Україна!»

Фото без опису

    10 квітня 2018 року в рамках відзначення Дня Конституції України розпочато Всеукраїнський конкурс плаката «Я – Україна!»

    Запрошуються учасники віком від 6 до 19 років. Конкурс організовано з метою сприяння розвитку дитячої творчості та активізації потенціалу дітей, а також формування національно-патріотичної свідомості молоді.

    Захід проводиться з ініціативи громадської організації «Волонтерський рух «Батальйон Сітка» за підтримки Міністерства молоді та спорту України.

    Роботи приймаються  на електронну пошту batalionsitka@ukr.net до 31 травня  2018 року включно. В техніці виконання плаката обмежень немає. Журі визначає роботи у трьох вікових групах.

    22.06.2018 переможці Конкурсу будуть урочисто нагороджені відповідними  грамотами, нагородами та цінними подарунками. За результатами Конкурсу також будуть проведені виставки плакатів учасників, організовані публікації у засобах масової інформації та соціальних мережах з відповідними коментарями про автора.

    Більш детальна інформація за посиланням: https://docs.google.com/document/d/1jEORiwQXN1XWqX7ug7MrXQWz-XznpGzKZzSpSaCq6yg/edit?usp=sharing

З питань партнерства, будь ласка, звертайтеся за тел.: +38-096-032-89-83

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь