Станіславська громада
Херсонська область, Херсонський район
Логотип Diia Герб України
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

Новини

«Будуймо охайну громаду разом!»

В рамках Програми "Децентралізація приносить кращі результати та ефективність" (#DOBRE) Американського агентства міжнародного співробітництва USAID Станіславська громада отримала можливість реалізувати проект "Будуємо охайну громаду разом!"

Метою проекту є:

  • Інформаційно- промоційна кампанія
  • Започаткування роздільного збору сміття на території громади шляхом  облаштування 10-ти контейнерних майданчиків (баків для ПЕТ-пляшок, скла) в найбільш людних місцях та закупівля пресу для вторинної сировини
  • Започаткування роздільного збору сміття на території шкіл                                                                  

Сьогодні, 12 липня 2019 року, КП "Надія" вже отримала 10 навісів  для облаштування контерних майданчиків. Дякуємо партнерам Програми "Децентралізація приносить кращі результати та ефективність" (#DOBRE) Американського агентства міжнародного співробітництва USAID.

Фото без опису

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

  Весна незабаром!

    Для сільськогосподарського району — це активний час праці.

    Саме обговоренню проблем аграріїв була присвячена зустріч у Білозерській районній державній адміністрації, за участю представників Білозерської районної філії Херсонського обласного центру зайнятості, Білозерського відділу обслуговування громадян Пенсійного фонду України, Головного управління ДФС у Херсонській області, Управління соціального захисту населення Білозерської районної державної адміністрації.

    На засіданні “круглого столу” наголошувались всі актуальні моменти — це і легальна — наймана праця, своєчасна оплата податків та зборів, ринок збуту продукції.

    Всі присутні активно обговорювали проблеми сьогодення.

    Організація таких зустрічей необхідна в наш час, а своєчасне їх проведення стане запорукою успішного вирішення актуальних питань.

Фото без опису

Фото без опису

 


Фото без опису                                       МОЛОДІ СПЕЦІАЛІСТИ

ПОТЕНЦІАЛ СЛУЖБИ ЗАЙНЯТОСТІ.

    Служба зайнятості поповнюється молодими спеціалістами. При відборі кандидатів оцінюється інтерес людини до роботи та його навички, орієнтація на обслуговування клієнта, робоча етика, міжособистісне спілкування, здатність до навчання, відкритість новому досвіду.

    Саме такі якості фахівці Служби побачили в Інні Чех. Вона прийшла працювати в Білозерську районну філію Херсонського обласного центру зайнятості не щодавно. Молодий, але досить перспективний спеціаліст. Ії становлення, як фахівця, припало саме на час змін. Пропрацювавши 2 місяця вона, вперше в своєму житті, прийняла участь у тренінгу. Захід був організований для кар’єрних радників.

    Інна ділиться своїми враженнями: «Я маю невеликий досвід роботи. Сама перебувала на обліку в Службі. І ще клієнтом помітила, що у кожному відвідувачі спеціалісти першочергово бачать ЛЮДИНУ. Дуже переймалася, шукаючи роботу, після навчального закладу. Хвилювалася, як складеться моя професійна доля, але підхід до клієнтів у фахівців з питань зайнятості мене приємно вразив. Спіймала себе на думці, що хотіла би стати часткою такої команди. Проте навіть і уявити собі не могла, що моє бажання — здійсниться.

    Нещодавно відвідала тренінг, у лавах вже “кар’єрних радників”. Дізналась про нові підходи у сприянні працевлаштуванню шукачам роботи. Відкрила для себе нові способи попередження перешкод у роботі з клієнтами і шляхи їх вирішення.

    Загалом, спілкуючись з колегами, кожної хвилини отримувала для себе новий досвід. Захід був не лише пізнавальний, а ще й дав заряд позитиву та гарного настрою. Дякую колегам і тренерам. Я у захваті, що стала часткою команди, яка прагне розвиватися, втілює європейські стандарти та цілком відкрита для ЛЮДИНИ”.

 


Фото без опису

    Корисні посилання:

Перелік навчальних закладів для екстернів: https://mon.gov.ua

Prometheus - безкоштовні он-лайн курси для підготовки до ЗНО

EdEra - безкоштовні он-лайн курси для навчання та підготовки до ЗНО

Положення про естернат у ЗНЗ

 


Перелік земельних ділянок комунальної власності Станіславської об'єднаної територіальної громади, отриманих з державної власності відповідно до Наказу Головного Управління Держгеокадастру у Херсонській області від 05.06.2018 року № 132 та зареєстрованих в Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно станом на 19.10.2018 року
 


19 вересня 2018 року Станіславським КП "Надія", в с. Широка Балка завершено ремонт водонапірної вежі, розташованої по вул. Молодіжна

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

 

 


Розпочати приватне будівництво тепер можливо без втручання посадових осіб

Фото без опису

    В Україні запрацювала перша автоматизована електронна адміністративна послуга – реєстрація повідомлення про початок будівельних робіт на підставі будівельного паспорта. Зокрема, це стосується будівництва приватних, садових та дачних будинків заввишки не більше двох поверхів та площею до 300 м², а також господарських будівель та споруд, гаражів.

    Новий сервіс дозволяє українцям, не виходячи з дому, за декілька хвилин оформити право на власне будівництво. І що важливо – взагалі без участі посадових осіб. Адже нова е-послуга надається повністю в автоматичному режимі: користувачі заповнюють електронну форму, програма миттєво обробляє внесені дані та надсилає відповідь про реєстрацію повідомлення.

    Сервіс передбачає електронну взаємодію з Державним реєстром речових прав на нерухоме майно Мін’юсту. Користувачам не потрібно власноруч вносити у форму відомості про земельну ділянку, на якій планується будівництво. Достатньо вказати кадастровий номер та всі необхідні дані «підтягуються» автоматично. А отже ризик допустити помилку відсутній.

    Новий формат отримання адмінпослуги дозволяє українцям зручно, швидко та прозоро розпочати власне будівництво.

    Як користуватися послугою

    Електронні послуги у сфері будівництва доступні на оновленому Урядовому порталі kmu.gov.ua «Електронні послуги», а також – на сайті електронних сервісів ДАБІ e-dabi.gov.ua.

    Щоб зареєструвати повідомлення про початок будівельних робіт на підставі будівельного паспорта потрібні:

  • електронний цифровий підпис,

  • оформлене право власності на земельну ділянку,

  • будівельний паспорт.

    У разі виникнення питань, отримати консультацію можна за номером телефонної «гарячої» лінії ДАБІ 0 800 210 011.

 


Інструкція «Як підписати декларацію з лікарем?»

КРОК 1: Оберіть за вашими особистими критеріями заклад чи лікаря. Ви можете скористатися порадами знайомих. Або відвідати найближчі заклади та дізнатися про лікарів там.

КРОК 2: Перевірте, чи вже можна підписати декларацію у вибраному закладі. Вам у цьому допоможе наліпка «Тут можна обрати свого лікаря».

КРОК 3: Візьміть із собою паспорт, ідентифікаційний код і мобільний телефон. Якщо потрібно підписати декларацію для дитини до 14 років — візьміть також свідоцтво про народження дитини.

КРОК 4: Зверніться у реєстратуру медзакладу та повідомте, що хочете підписати декларацію.

КРОК 5: Уповноважений працівник медзакладу (працівник реєстратури, медсестра або лікар) введе ваші дані в електронну систему. На мобільний надійде CMC з кодом. Повідомте цей код працівнику закладу.

КРОК 6: 3 електронної системи роздруковується декларація з вашими даними. Уважно перевірте, чи всі ваші дані вірні. Якщо потрібно — працівник закладу внесе зміни в системі та роздрукує декларацію ще раз.

Підпишіть два екземпляри роздрукованої декларації. Один — ви забираєте з собою, інший лишається у закладі.

КРОК 7: Працівник закладу підтверджує вашу декларацію електронним підписом і відправляє в електронну систему.

 


У Станіславській сільській раді 28 березня 2018 року відбувся конкурс на посаду керівника комунального закладу «Культурно-дозвільного комплексу Станіславської сільської ради «ЛІДЕР».

    На засіданні конкурсної комісії визначено переможця на заміщення вакантної посади Керівника комунального закладу Культурно- дозвілевого комплексу Станіславської сільської ради «Лідер» - Симоньянц Світлану Миколаївну.

    Протоколи засідань (1,2) конкурсної комісії та відеозапис другого засідання додається.

 


Замовляйте соціальні послуги через Інтернет

    Останнім часом все більшого поширення набуває волонтерський проект iGov (www.igov.org.ua), покликаний наблизити державні послуги до громадян завдяки застосуванню сучасних електронних технологій.

    Особлива увага у ході його реалізації приділяється інтересам людей, які потребують додаткової підтримки держави. Для таких категорій населення спільними зусиллями херсонської команди волонтерів iGov і місцевих органів влади в усіх районах нашої області вдалося запровадити цілий комплекс затребуваних соціальних онлайн-послуг.

    Серед них:

- отримання субсидії на оплату житлово-комунальних послуг (https://igov.org.ua/service/654/general);

- отримання інформації про субсидію на оплату ЖКП (https://igov.org.ua/service/21/general);

- призначення соціальної допомоги при народженні дитини (https://igov.org.ua/service/752/general;

- призначення допомоги у зв'язку з вагітністю та пологами (https://igov.org.ua/service/779/general);

- видача довідок про отримання/неотримання усіх видів державних соціальних допомог (https://igov.org.ua/service/786/general);

- видача довідки громадянам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи (https://igov.org.ua/service/760/general);

- видача посвідчень інвалідам з дитинства та дітям інвалідам, особам, які не мають права на пенсію та інвалідам (https://igov.org.ua/service/1383/general);

- видача посвідчення учасника війни (https://igov.org.ua/service/36/general);

- надання статусу та видача (заміна) посвідчення «Ветеран праці» (https://igov.org.ua/service/8/general);

- надання статусу та видача (заміна) посвідчення члена сім’ї загиблого (померлого) ветерана війни (https://igov.org.ua/service/30/general);

- надання статусу та видача довідок «Дитина війни» (https://igov.org.ua/service/31/general);

- призначення державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям (https://igov.org.ua/service/775/general);

- призначення державної соціальної допомоги інвалідам з дитинства та дітям-інвалідам віком до 18 років (https://igov.org.ua/service/767/general);

- призначення допомоги на дітей одиноким матерям (https://igov.org.ua/service/780/general);

- призначення допомоги на дітей, які перебувають під опікою чи піклуванням (https://igov.org.ua/service/774/general);

- призначення допомоги на дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування та грошового забезпечення прийомним батькам (https://igov.org.ua/service/776/general);

- призначення допомоги при усиновленні дитини (https://igov.org.ua/service/781/general);

- призначення компенсаційної виплати непрацюючій працездатній особі, яка доглядає за інвалідом І групи, а також за престарілим, який досяг 80-річного віку (https://igov.org.ua/service/759/general);

- призначення надбавки на догляд за інвалідом з дитинства або дитиною-інвалідом (https://igov.org.ua/service/787/general);

- призначення одноразової винагороди жінкам, яким присвоєно почесне звання «Мати-героїня» (https://igov.org.ua/service/765/general);

- призначення соціальної допомоги особам, які не мають права на пенсію, та інвалідам (https://igov.org.ua/service/778/general);

- призначення тимчасової державної допомоги дітям, батьки яких ухиляються від сплати аліментів, не мають можливості утримувати дитину або місце проживання їх невідоме (https://igov.org.ua/service/762/general);

- щомісячна грошова допомога особі, яка проживає разом з інвалідом I чи II групи внаслідок психічного розладу, який за висновком лікарської комісії медичного закладу потребує постійного стороннього догляду, на догляд за ним (https://igov.org.ua/service/777/general).

    За відповідними Інтернет-посиланнями містяться нескладні покрокові інструкції, що дозволяють зробити процес користування онлайн-послугами зрозумілим і комфортним навіть для людей, які не надто знайомі з електронними сервісами.

    Застосування системи iGov економить час, зусилля та кошти громадян, особливо тих, які проживають у віддалених сільських населених пунктах.

 


    Станіславська сільська рада повідомляє про прийняття рішення щодо розроблення детального плану території № 116/443 від 06.03.2018 року відносно відведення земельної ділянки в оренду ТОВ «Сонячна верма плюс» під будівництво та експлуатацію електростанції з використання енергії сонця за адресою: с.Станіслав, вул.Білозерське шосе, 17

Фото без опису   Фото без опису

 


Рівно тисяча херсонців дізналися про призначення субсидії через Інтернет

    Сьогодні тисячний житель нашої області за допомогою порталу iGov дізнався про нарахування житлово-комунальної субсидії через Інтернет. Така суттєва кількість користувачів електронної послуги (а це 2-й показник серед усіх регіонів України) з одного боку свідчить про її особливу затребуваність та актуальність, з іншого – про доступність і зручність.

    При цьому середня оцінка, яку громадяни виставили за якість та оперативність одержаної Інтернет-послуги, становить 4.2 бала за 5-бальною шкалою.

    На підтвердження такому високому показнику свідчать і відгуки херсонців, залишені на порталі iGov. Ось лише деякі з них: «Отримав відповідь на свій запит відносно повідомлення про призначення субсидії через одну годину. Дуже швидко. Без потреби відвідувати установу та чекати в чергах. Дякую», «Все нормально. Дуже добре що такий сервіс запрацював і у нас»,  «Спасибо! Очень удобно и не требуется толкаться в очереди, а также есть экономия на проезде в маршрутках».

    Нагадуємо, що отримати інформацію про стан призначення субсидії на оплату ЖКП можна в режимі онлайн за посиланням: https://igov.org.ua/service/21/general

 


    Станіславська сільська рада повідомляє про початок процедури розгляду і врахування пропозицій громадськості у проекті детального плану території  земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель  і споруд за адресою: вул. Центральна, 90-Б, с.Широка Балка Станіславської сільської ради Білозерського району Херсонськоїх області.
    Проект детального плану виконаний відповідно до Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», та рішення Станіславської сільської ради від 14.12.2017 №42/369 «Про розроблення детального плану території в с.Широка Балка по вул.Центральна, 90-Б».
    Замовник проекту: Станіславська сільська рада
    Розробник проекту – ФОП Петращук В.В., кваліфікаційний сертифікат АР №003178 від 12.09.2012 р.
    Основна мета розробки детального плану території: є обгрунтування розташування земельної ділянки для будівництва та обслуговування господарських будівель і споруд  з  урахуванням містобудівних умов і обмежень. 
    Основні техніко-економічні показники: загальна площа земельної ділянки – 2000,0 м2; загальна площа проектованої забудови земельної ділянки – 160,0 м2; заплановане будівництво – житловий будинок та господарські будівлі.
    З техніко-економічними показниками проекту детального плану території та його графічною частиною можна ознайомитись в Станіславській сільській раді за адресою:  с. Станіслав вул. Свободи, 15.
    Пропозиції до проекту детального плану території приймаються Станіславською сільською радою у місячний термін з дати публікації повідомлення за адресою:  с. Станіслав вул. Свободи, 15; телефон: 53267.

 


Послуги фіскальної служби можна замовити через Інтернет

    На Херсонщині скористатися послугами державної фіскальної служби у режимі онлайн можуть не тільки жителі обласного центру або інших міст, але і найвіддаленіших сільських населених пунктів.

Такі можливості стали доступними завдяки підключенню усіх територіальних органів Головного управління ДФС в області до інноваційного волонтерського проекту – системи державних електронних послуг iGov (https://igov.org.ua/).

Завдяки цьому через Інтернет можна замовити ряд послуг, вкрай актуальних для представників бізнесу, службовців та інших платників податків під час підготовки фінансової звітності, заповнення декларацій тощо.

Ось перелік тих, кому вже потрібно готуватися до щорічного декларування, яке проводиться до 1 квітня:

- уповноважені на виконання функцій держави та місцевого самоврядування;

- народні депутати України, депутати місцевих рад, сільські, селищні, міські голови;

- державні службовці, посадові особи місцевого самоврядування;

- військові посадові особи Збройних Сил України;

- поліцейські та поліцейські податкової поліції та інші.

Для заповнення декларації потрібна довідка про доходи фізичних осіб від Державної фінансової служби, яку можна отримати за допомогою iGov за посиланням: https://igov.org.ua/service/655/general. Як замовити таку послугу, можна переглянути тут: https://www.facebook.com/iGovKherson/videos/2062349950714164/.

 

Також на порталі iGov доступна можливість замовити:

- довідку про відсутність заборгованості з платежів до бюджету, що контролюються органами державної фіскальної служби (https://igov.org.ua/service/376/general);

- витяг з реєстру платників єдиного податку (https://igov.org.ua/service/368/general).

За відповідними посиланнями містяться нескладні покрокові інструкції, що дозволяють зробити процес користування онлайн-сервісами зрозумілим і комфортним.

Ще одна електронна послуга фіскального характеру – запит щодо отримання відомостей з Державного реєстру фізичних осіб-платників податків про суми виплачених доходів та утриманих податків (https://igov.org.ua/service/1561/general) – доступна на порталі iGov не тільки мешканцям області, а і всім жителям нашої країни.

 


Субсидія через Інтернет: зручно та просто!

Фото без опису

    На жаль, під час оформлення житлово-комунальної субсидії, багатьом українцям досі доводиться стикатися з чергами. Втрата часу, зусиль та нервів не тільки не додає гарного настрою, але й засмучує людей, які і так перебувають у непростих обставинах, потребують додаткової уваги та підтримки від держави.

Одним із шляхів розв’язання цієї проблеми має стати якнайширше впровадження сучасних механізмів електронного урядування і спрощення бюрократичних процедур. Саме такі цілі переслідує волонтерський проект iGov, наближаючи державні послуги до громадян. На спеціально створеному порталі https://igov.org.ua у режимі онлайн вже запущено понад 420 адміністративних послуг, більше 100-та з яких доступні і жителям Херсонщини.

Особливо актуальними серед них стали Інтернет-сервіси, що допомагають спростити життя вразливим верствам населення. Так, на порталі iGov можна не тільки дистанційно подати документи на оформлення житлово-комунальної субсидії https://igov.org.ua/service/654/general, але й перевірити інформацію про стан її нарахування https://igov.org.ua/service/21/general. Для цього необхідно перейти за вказаними посиланнями, обрати Херсонську область і район, в якому проживаєте, та виконати нескладні інструкції.

Розібратися, як замовити ці онлайн-послуги, допоможе і відеоролик, створений херсонською командою волонтерів iGov https://www.youtube.com/watch?v=H3U0nJhOO8A.

Завдяки використанню Інтернет-системи iGov можна зекономить час і гроші, особливо тим людям, які проживають у віддалених сільських населених пунктах.

 


    Станіславська сільська рада повідомляє про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті детального плану території під розміщення, будівництво, експлуатацію та обслуговування будівель і споруд об'єктів енергогенеруючих підприємств, установ і організацій в межах земельних ділянок, що належать на правах приватної власності ТОВ «Південний Аграрний Холдінг», загальною площею 1,5337 га, за адресою: вул. 1 Набережна, № 3, №4, № 4а в с. Широка Балка Білозерського району».

Основна мета розробки детального плану території: є обгрунтування зміни цільового призначення  загальної земельної ділянки  на цільове призначення: для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об'єктів енергогенеруючих підприємств, устанолв і організацій, з урахуванням містобудівних умов і обмежень.
Основні техніко-економічні показники: загальна площа території ділянки – 1,5337 га та повітряна лінія електропередачі – 0,1192 га; місце розташування – територія с. Широка Балка; заплановане будівництво – сонячна електростанція з необхідною інфраструктурою; орієнтовна сумарна номінальна електрична потужність 2,00 МВт;
тип запропонованих сонячних модулів – FP-VAP-6P-240 або еквівалентні.
Замовник: Станіславська сільська рада.
Детальний план території розроблено на підставі рішення Станіславської сільської ради від 24.11.2017 року № 23/350 – ТОВ «Адміралті Офіс», м. Херсон, кваліфікаційний сертифікат АА №000742, виданий 13.11.2012 року.
Більш детальніше ознайомитися з техніко-економічними показниками проекту детального плану території та його графічною частиною можна ознайомитись в Станіславській сільській раді за адресою:  с. Станіслав, вул. Свободи, 15.
Пропозиції до проекту детального плану території приймаються Станіславською сільською радою у місячний термін з дати публікації повідомлення за адресою:  с. Станіслав вул. Свободи, 15; телефон: 53247.

             

Фото без опису   Фото без опису   Фото без опису   Фото без опису     Фото без опису   Фото без опису   Фото без опису

 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь