Спортивне життя громади

«ОЛІМПІЙСЬКИЙ ДЕНЬ»

В СТАНІСЛАВСЬКІЙ ГРОМАДІ.

З давніх часів спорт об’єднує всі народи і нації, усі покоління. 7 липня спорт об’єднав жителів Станіславської сільської об’єднаної територіальної громади на спортивно – масовому заході « Олімпійський день», який відбувся в с. Широка Балка на березі Дніпро – Бузького лиману. Захід розпочався з привітання Станіславського сільського голови Желуденка В.В., начальника відділу освіти, молоді та спорту Потапової А.Ю. та урочистого внесення олімпійського вогню.

Фото без опису

Після чого любителі спорту змогли випробувати себе в таких змаганнях:

Особисті змагання «Шаховий турнір»

Фото без опису

Особисті змагання «Шахматний турнір»

Фото без опису

Особисті змагання з гирьового спорту для дорослих

Фото без опису

Командні змагання «Перетягування канату»

Фото без опису

Командні змагання «Міні – Футбол»

Діти з захопленням прийняли участь у квесті «Піратські скарби»

Погралися з чарівною героїнею з країни Мультляндії – Міні Маус

Фото без опису

Та мали змогу покататися на байдарках

Фото без опису

«Олімпійський день» було організовано з метою популяризації та пропаганди здорового способу життя, духовних та культурних цінностей; інформування та мотивування мешканців громади; формування ціннісного ставлення юнацтва, дітей та молоді до власного здоров’я; залучення дітей, молоді та жителів громади до занять спортом, до проведення змістовного дозвілля; залучення інститутів громадянського суспільства до проведення заходів з підвищення оздоровчої рухової активності населення; впровадження різних форм активного сімейного відпочинку в місцях масового відпочинку громадян; створення свята для дітей та дорослих у форматі спортивного заходу розважального характеру.

По закінченню заходу було нагороджено переможців змагань.

Фото без опису

В командних змаганнях «Міні – Футбол»:

I місце серед юнаків отримали - Яник О., Вершина М., Васюк І., Петренко В.

II місце: Волос Б., Плохотніченко Д., Банько І., Сердюков Д.

I місце серед молоді - Козко Ю., Нурісламов Ф., Ільницький С., Грєхов К.

II місце: Перегудов О., Тарасов Д., Волос Б.,Васюк І.

В особистих змаганнях з гирьового спорту для дорослих переможцем став Пащенко М., переможцем «Шахматного турніру» став Семенченко О., а в особистих змаганнях «Шаховий турнір»:

I місце серед юнаків отримав Тарасов М.

I місце серед молоді – Гайдаш С.

В командних змаганнях «Перетягування канату» брали участь 5 різновікових команд. Змагання були цікавими та захопливими, а перемогла дружба. Всі учасники заходу «Олімпійський день» отримали позитивні емоції та призи від ТОВ «Еко – ленд» та ТОВ «Софіївські сади».

Сподіваємось, що проведення «Олімпійського дня» стане традицією в нашій громаді!

Інспектор відділу освіти, молоді та спорту

Волошина О.Ю.

До уваги мешканців Станіславської ОТГ!

Запрошуємо всіх на спортивно - масовий захід «Олімпійський день», який відбудеться 7 липня з 16.00 по19.00 на березі Дніпро-Бузького лиману в селі Широка Балка.

Програма заходу:

I. Приїзд учасників 16.00-16.30
II. Урочисте відкриття заходу 16.30-17.00
III. Проведення змагань 17.00-18.30.
IV. Підбиття підсумків та нагородження переможців 18.30-19.00.

Випробувати себе можуть всі бажаючі у таких змаганнях:

1. Особисті змагання «Веслування на байдарці на швидкість».
2. Особисті змагання «Армреслінг».
3. Особисті змагання «Шаховий турнір».
4. Особисті змагання з гирьового спорту для дорослих.
5. Командні змагання «Міні - футбол».
6. Командні змагання «Перетягування канату».
7. Конкурси та квести для дітей дошкільного та молодшого шкільного віку.

Дітям з с.Станіслав та с.Софіївка, які потребують підвезення до місця проведення заходу, збиратися 07.07.2018р. о 16.00 біля будинків культури в своїх селах та чекати на шкільний автобус!

Citius, Altius, Fortius! З таким девізом на фінал обласних масових змагань "Тато, мама, я - спортивна сім'я" 24.05.2018р. від нашої громади відправилася сім'я Мартиненко Лілії, учениці 4 класу Широкобалківського закладу повної загальної середньої освіти. Змагання було цікавим та захопливим! Серед семи сімей області наші вибороли IV місце.

Нагадаємо, що змагання відбувалося в три етапи. Спочатку на рівні шкіл, між сім'ями учнів 1-4 класів, потім на рівні ОТГ між сім'ями -переможцями I етапу, і, нарешті - область! Цю нелегку спортивну боротьбу впевнено, з оптимізмом і натхненням пройшла родина Мартиненко! Дякуємо їм за наполегливість, за ініціативність та за гарний приклад дружньої, цілеспрямованої та спортивної родини!

Фото без опису

5 травня у смт Білозерка відбувся другий відбірковий тур футбольного турніру "Кубок Андрія Путілова" для юнаків 2007-2009р.н.

Андрій Станіславович Путілов вже кілька років поспіль організовує цей турнір з метою популяризації футболу серед молоді.

Станіславську громаду в цьому році представляла збірна учнів Станіславського та Широкобалківського закладів загальної середньої освіти під керівництвом вчителів фізичної культури Сікози А.А. та Білути В.Т.  Наші юні футболісти проявили себе достойно, показали свої вміння та спортивний характер.Гра з командою Білозерської школи 2 пройшла з рахунком 0:0 , але остаточний результат  визначили пенальті, та, на жаль, не на користь наших спортсменів.У цій грі хлопчаки з різних сіл відстоювали честь спільної Станіславської громади. Але, на жаль, діти не мають дитячої спортивної форми і змушені були виступати в дорослій. Закликаю до співпраці небайдужих підприємців, що також, як і діти, підтримають нашу спільну громаду, нашу єдину справу.