Засідання постійної депутатської комісії сільської ради з питань планування, фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку

Дата: 21.10.2019 14:02

22 жовтня 2019 року (вівторок) о 13 годині 00 хвилин в приміщенні Станіславської сільської ради відбудеться засідання постійної депутатської комісії сільської ради з питань планування, фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку

Порядок денний:

• Про внесення змін до рішення сільської ради від 21.12.2018 року № 331/658 «Про сільський бюджет на 2019 рік». (Доповідає: начальник відділу, головний бухгалтер відділу бухгалтерського обліку, планування економічної діяльності та звітності Сміюха Н.В.)
  • Про внесення змін до місцевих програм. (Доповідає: секретар ради Завещана О.Л.)
  • Про надання відпустки сільському голові Желуденко В.В.(Доповідає: секретар ради Завещана О.Л.)
  • Про реєстрацію транспортного засобу. (Доповідає: начальник відділу, головний бухгалтер відділу бухгалтерського обліку, планування економічної діяльності та звітності Сміюха Н.В.)
  • Про відпустку сільському голові Желуденко В.В. (Доповідає: секретар ради Завещана О.Л.)

Явка депутатів та доповідачів обов’язкова.